Menü
Alışveriş Sepetiniz

Tuz Çeşitleri

Tuz Çeşitleri
Tuz Çeşitleri

Vücudumuzun mineral ihtiyacını karşılayan tuzların tamamen doğal ve işlenmemiş olması çok önemli ...

Muhteşem bir hayat kaynağı, milyonlarca yıllık oluşum süreci, binlerce yıllık kullanım tarihi, muazzam moleküler yapısı, emsallerinden kat be kat zengin mineral yapısına sahip milli tuzumuz Çankırı tuzu dünyadaki en değerli tuzlardan birisidir.

Ürünlerimiz hiç bir rafinasyon yada kimyasal işlem görmeden madenden el ile toplanan %100 doğal  kristal kaya tuzu parçalarından öğütülerek,sofralık, granül ya da kaya halinde müşterilerimize sunulmaktadır. 

Çankırı Kaya tuzu 250 - 300 milyon yıl önce oluşmuş çok değerli bir doğal tuzdur. İçerisinde 84 element, mineral bulunmaktadır, aynı şekilde insan vücudu da 84 elementten ve su dan oluşmuştur. %100 doğal, rafine edilmemiş katkısız Çankırı kaya tuzunu tüketerek vücudumuzun mineral ihtiyacını buradan karşılayabiliriz.

%100 Doğal ,Ülkemizin ve dünyanın en meşhur Doğal  Çankırı Kaya Tuzu yataklarından elde edilmiş , içerisinde hiçbir katkı ve kimyasal madde olmayan ,rafine edilmemiş, Kaya Tuzlarımızı sizlere en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. 

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.