Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Sevgili Müşterilerimiz,
E-ticaret sitemiz www.siriusdogal.com faaliyete girdi ve doğal ev yapımı  ürünlerimizi Türkiye'nin en ücra köşelerine ulaştırmaya başladık.
Kadın girişimci olarak çıktığımız bu yolda Web üzerinden anne eli değmiş doğal ev yapımı leziz ürünlerimizle karşınızdayız. Amacımız sadece ürünlerimizi sizlere tanıtmak değil anaç duygular ile çevremize de faydalı olabilmektir. Sizlerin desteği ve Sirius Doğal'ın çabasıyla güzel işler başaracağımıza inanıyoruz.
Çeşit çeşit tarhanadan, bin bir vitaminli erişteye, renk renk sebze kurularına, dut pekmezinden bal'a hakiki zeytinyağı ve daha nicelerine kadar  ev yapımı ürünlerimizle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. 
Doğal ev yapımı ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize  sevgimizi katarak yaptığımız ürünlerimizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir tıkla kapınıza kadar gelen anne eli değmiş ev yapımı doğal ürünler ile tanışmak sizin de hakkınız.
Kadın olmak ve başarmak kelimeleri çok kıymetli... Biz, kadın girişimcilerin başarısını kanıtlayan bir organizasyon olmayı hedefliyoruz.

Bizi tercih ederek,
Doğallığın Parlayan Yıldızı Sirius Doğal ile sağlıkla ışıldayın...

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.